Abro Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Anna 782 332 341

Jestem Abro. Jestem psiakiem w średnim wieku oraz o średniej wielkości. Jak midi owczarek niemieckim – dla tych wszystkich dla których moi rasowi koledzy są zbyt duzi. Czekam na was w schronisku i marzę o domku.

Jestem psem o zrównoważonym charakterze, lubię kontakt z człowiekiem, sprawdza czy przewodnik podąża za nim na spacerze . Mówią, że łaszę sie jak kot. Wyważony kompan, który marzy o ciepłym miejscu do końca życia. Kocham smaczki! Przez żołądek do serca:)

W razie gdyby miał zostać drugim psem konieczny będzie spacer równoległy. Jego stosunek do kotów może zostać sprawdzony jeżeli będzie taka konieczność.

Oczywiście można go odwiedzić, poznać i wyprowadzić na spacer zapoznawczy. W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. Jeżeli nie odbieram to proszę o smsa oraz podanie imienia psa, na pewno oddzwonię.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top