Agat

Agat Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Justyna  788 613 478

Agat to młodziutki (wiek szacowany na 2/3 lata), uroczy łaciaty piesek.
Piesek, który nie miał łatwego życia – przyjechał do schroniska z koszmarnych warunków, niedożywiony, zaniedbany i zarobaczony.

Z jednej strony cechowała go ostrożność i nieufność względem człowieka, a z drugiej – na szczęście: wrodzona ciekawość.
To właśnie ona pomogła mi nawiązać kontakt z Agacikiem i ułatwiała pracę nad nim.

Z czasem, dzięki regularnej pracy i obserwacji wolontariuszy oraz pracowników, Agat zauważył, że człowiek może być fajny. Przepięknie się otwarł i już nie jest tym samym pieskiem.

Teraz nasz Agacik to czaruś skradający serca, uroczy piesek zaczepiający do zabawy, przekochana przylepka. To młody, radosny psiaczek, który chciałby być jak najbliżej człowieka. Uwielbia głaskanie, sam wtula się w nasze nogi i czeka na mizianie. Jest rezolutny i bardzo kontaktowy.
Agat jest łagodnym pieskiem, pozwala na noszenie na rękach.
Powolutku uczy się chodzenia na smyczy – na razie chodzi ostrożnie, małymi kroczkami. Jeszcze troszkę nauki przed nim, ale biorąc pod uwagę to, jak szybko robi postępy – wszystko jest kwestia regularności w ćwiczeniu.

Poszukujemy mu cudownego, kochającego domku.
Domku odpowiedzialnego, który nigdy go nie zawiedzie, tylko podaruje mu miłość, empatię i cierpliwość, czas na otwarcie się i rozkwitnięcie.

Potrzebuje rodziny bez małych dzieci – mogłyby go przytłaczać.
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top