Akir

Akir Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć, jestem Akir! Urodziłem się około roku 2021 i jestem pełnym energii psiakiem, który kocha aktywność na świeżym powietrzu, ale równie bardzo cenię sobie czas na odpoczynek.
Nie zwracam zbytniej uwagi na inne psy, raczej skupiam się na swoich zabawach i eksplorowaniu świata wokół mnie.
Lubię czochranie i przytulaski, to dla mnie prawdziwy raj! Jestem przyjaźnie nastawiony do ludzi i zawsze chętnie się z nimi bawię i spędzam czas. Jestem w typie łajki zachodniosyberyjskiej, takie psiaki jak ja uwielbiają zabawę i wszelkie aktywności fizyczne. Są niezwykle inteligentne i energiczne, co sprawia, że musimy mieć zapewnione odpowiednie zajęcia umysłowe. Znudzeni i pozostawieni sami sobie możemy stać się nieco niszczycielskie i głośne.
Jeśli szukasz towarzysza do aktywnych spacerów i relaksujących chwil na kanapie, to ja – Akir, jestem gotowy na przygody razem z Tobą!
Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top