Alf

Alf Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Dzień dobry! Jestem Alf, pełen uroku psiak, którego życie rozpoczęło się około 2019/18 roku. Jestem prawdziwym optymistą, zawsze gotowym do nowych przygód i pozytywnych doświadczeń. Moja niezdarność sprawia, że każdy dzień jest pełen śmiechu i radości, a moje nieco krzywe zęby dodają mi niepowtarzalnego uroku.
Kocham towarzystwo innych psów i ludzi, czuję się najlepiej w otoczeniu, gdzie mogę dzielić się miłością i radością z innymi. Jednakże, czasami potrzebuję momentu na regenerację, ponieważ zbyt wiele bodźców może mnie przytłoczyć.
Spacery i jedzenie są zdecydowanie moją pasją! Ładnie chodzę na smyczy, jeszcze lepiej, gdy nagrodzisz mnie smaczkami.
Szukam domku, gdzie będę mógł cieszyć się spokojem, ciepłem i stabilnością, preferuje domy bez małych dzieci. Na pewno docenię miłość i zrozumienie, pragnę być akceptowany takim, jakim jestem. Moje życie jest pełne miłości i przygód, a ja czekam z niecierpliwością na dom, który będzie dla mnie idealnym azylem pełnym miłości i szczęścia.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top