Amber

Amber Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Mam na imię Amber. Jestem młodą sunią w typie goldena, a więc większej wielkości.
Co mnie wyróżnia?
Pogodna mordka i rudo-złota sierść.

Jestem pogodna i ciekawa świata – bardzo lubię robić coś z człowiekiem, najlepsze są wędrówki na łonie natury oraz ciekawe spacery.
Szum wiatru w uszach i miękka trawa pod łapkami to zdecydowanie to, co kocham – jestem wtedy jedną wielką radością. Z chęcią węszę, eksploruję i ,,chłonę” otoczenie. Uczę się chętnie i szybko, mam ogromny potencjał do nauki. Najchętniej uczę się za pewną drobną nagrodę – przysmaczki to drugie moje zamiłowanie. 😉
Moje życie nie było usłane różami. Przyjechałam do schroniska z wbijającą się w szyję kolczatką i zwisającym z niej ciężkim łańcuchem. Ciocie i Wujkowie na szczęście uwolnili mnie od tego żelastwa. Poczucie dotyku na szyi kojarzy mi się z bólem, dlatego bardzo tego nie lubię. Pokazuję wtedy, że mi się to nie podoba, a jeśli ostrzeżenia nie działają, łapię zębami.

Wśród pracowników i wolontariuszy mam Ciocie i Wujków, których darzę szczególną sympatią, miłością i zaufaniem. Chciałabym znaleźć dom z takimi samymi ludźmi – odpowiedzialnymi, nastawionymi na to, jak reaguję na dotyk z którym czuję się nieswojo. Szukam opiekunów, którzy pokochają mnie i zrozumieją.
Wypatruję domu bez dzieci.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top