Amber

Amber Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Paulina  690 143 393

Nazywam się Amber.
Jestem dużą sunią, ważę ok. 30 kg. Przypuszczalnie jestem mixem owczarka niemieckiego i belgijskiego.
Jestem młoda, mam około 2 lat.

Nie pamiętam, kiedy trafiłam do schroniska. Godziny dłużą się niczym dni, a dni – jak miesiące. Bardzo chciałabym znaleźć już swój dom.

Jaka jestem?
Jestem bardzo aktywna, potrzebuję sporo zainteresowania i aktywnego domu. Chętnie towarzyszę człowiekowi przy wszelkich aktywnościach – od biegów po wędrówki. Uwielbiam się uczyć, bardzo skupiam się na człowieku i to przy nim czuję się najpewniej. Mój stosunek do innych psów jest neutralny.
Docelowo oprócz regularnych spacerów powinnam mieć jakiś ulubiony sport jak aportowanie, przeciąganie szarpaków, węszenie. Zaspokoi to moje potrzeby i będzie frajdą zarówno dla mnie, jak i mojego opiekuna.
Jestem bardzo pozytywną suczką, która będzie cudownym kompanem na spacerach i w życiu rodzinnym. Marzę o tym, by ktoś ,,po prostu” i,, aż” pokochał mnie całym sercem.

Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli. Szukam aktywnej rodziny nastawionej na wspólnego aktywności – szkoda, by zmarnował się mój potencjał i chęć do nauki.
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top