Ambro

Ambro Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Monika  886 590 061

Cześć jestem Ambro, biszkoptowy słodziak. Mój wiek oszacowano na jakieś 4 latka.
Marzę o tym, żeby trafić na swojego człowieka, który dałby mi miłość, czułość i odrobinę cichego, bezpiecznego miejsca w swoim domu.
Jestem psiakiem, który uwielbia spędzać czas z człowiekiem, coraz bardziej lubię spacery (im dalej od schroniska, tym robię się spokojniejszy), raczej dobrze chodzę na smyczy (choć czasami coś mnie zainteresuje i wtedy lekko się mogę zapomnieć i pociągnąć).
Podczas spacerków zwracam uwagę na człowieka, lubię podejść po odrobinę głasków i przytulaska, wdrapuję się wtedy na kolanka pragnąc Twej uwagi i czułości (nie pogardzę też nagrodą w postaci smaczka). Niepokoją mnie jeszcze czasem głośne dźwięki i nagłe ruchy, ale mam to pod kontrolą, czasem będę potrzebował Twojego wsparcia.
Inne pieski na spacerach mijam uważnie, wolę obejść, jestem czujny i zwracam uwagę, czy mi nic nie grozi. Jestem coraz bardziej ufny, odważniejszy – gdybym miał dom mógłbym się jeszcze bardziej otworzyć, byłbym Twoim najlepszym przyjacielem, na dobre i złe. Oddam Ci całe moje małe psie serce i wierność, będę patrzył na Ciebie z wielką miłością – każdego dnia.

Mieszkam w kojcu z kolegą, ale gdybym miał zostać kolejnym psem w domu to musimy umówić się na spacerek równoległy.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top