Amor

Amor Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Anna  782 332 341

Nazywam się Amor – od imienia rzymskiego boga miłości. Mam nadzieję, że gdzieś czeka na mnie ten Ktoś, kogo będę mógł pokochać całym sercem, ze wzajemnością.
Może to będziesz właśnie Ty?

Jestem młodziutkim pieskiem- ok 2-3 lat, średniej wielkości ok 10-12kg. Wyróżnia mnie cudna sznaucerkowata uroda. Niestety kompletnie nie odnajduję się w schronisku.
Szukam wsparcia w człowieku. Gdy się przytulam, znika cała schroniskowa rzeczywistość…
Jestem łagodnym, delikatnym i wrażliwym pieskiem. Pieskiem, który cały czas szuka i pragnie bliskości człowieka. Uwielbiam przytulaski i głaskanie. Akceptuję inne pieski, lecz w razie gdybym miał być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje.Moja reakcja na koty jest neutralna.

Niedawno odwiedziłem psiego groomera i mam nowy wizerunek. Bardzo grzecznie jechałem w samochodzie, grzecznie znosiłem wszystkie czynności pielęgnacyjne w salonie oraz z przyjemnością poszedłem na spacer po psim spa. Skradłem serca wolontariuszy, którzy zabrali mnie do groomera. Czy skradnę także Twoje?

Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli. Szukam spokojnego domu bez malutkich dzieci – takiego, który pozwoli mi się otworzyć we własnym tempie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top