Ananas

Ananas Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Psiemka! Jestem Ananas i urodziłem się około 2021/2022 roku. Trafiłem do schroniska po śmierci mojego właściciela. Z początku byłem zdezorientowany nową sytuacją, ale szybko zrozumiałem, że wszyscy chcą dla mnie tego, co najlepsze! Dlatego oto i jestem i z radością polecam się do adopcji.
Moje zachowanie przypomina wyżełka, a moja uroda jest dość oryginalna.
Kocham ludzi ponad wszystko. Ciągle szukam kontaktu z człowiekiem i jestem bardzo towarzyski.
Życie za kratami nie jest dla mnie… W moim kojcu nie mam tyle uwagi i miejsca, ile potrzebuję… Chciałbym znowu mieć swoje miejsce w łóżku obok ukochanego człowieka.
Uważam się też za małego mądralę, ponieważ potrafię posługiwać się podstawowymi komendami, takimi jak “siad”, “leżeć” i “podaj łapkę”.
Nie lubię się nudzić! Gdy się nudzę, pokazuję jak wysoko potrafię skakać, jednocześnie rozdaje wtedy buziaki. Ahhh jak ja kocham ludzi!
Uwielbiam też węszyć i chodzić na spacery. Jeśli lubisz aktywne psy albo szukasz psiego kompana do porannych treningów, czy długich spacerów to myślę, że jestem idealnym kandydatem.
Ze mną nie ma nudy!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top