Antoś

Antoś Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Poznaj Antosia! To uroczy psiak w wieku 2-3 lat, ważący około 12 kg – średni psiak. Antoś szuka domu, gdzie znajdzie miłość, ciepło i zrozumienie – jest psiakiem lękowym, boi się niektórych sytuacji np. gwałtownie podniesionej ręki. Nie znamy jego przeszłości, nie wiemy z czego to wynika – jednak Antoś dzięki spacerom otwiera się coraz bardziej i uczy ufać swoim przewodnikom.

Antoś marzy o rodzinie, która mieszka w spokojnej okolicy, centrum dużego miasta to nie jest miejsce dla niego.

Antoś to delikatna dusza, która być może nie doświadczyła nigdy dobroci ze strony człowieka. Jest delikatny i wrażliwy. Pozwala się nosić jeżeli zajdzie taka potrzeba (początkowo bał się przechodzić przez schronisko gdy wszyscy psi koledzy głośno szczekali). Gdy Antoś poczuje się komfortowo, zaczyna się otwierać i okazywać swoje ciepłe serce.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z psami o delikatnej psychice i jesteś gotowy na to, by dać Antosiowi szansę na lepsze życie, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy więcej informacji i pomożemy w procesie adopcji.

Daj Antosiowi szansę na dom pełen ciepła i zrozumienia. Adoptuj go, abyście mogli razem pokonać strach i cieszyć się miłością!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top