Aragorn

Aragorn Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Aragorn, piękny owczarek w wieku około 4 lat, który szuka kochającego domu. Marze o codziennych spacerach, na razie nudzę się w kojcu i wypatruję człowieka, który chciałby mnie zabrać na spacer. Bez problemu pozwalam się zapiąć na smycz i chętnie wychodzę poza schronisko.
Na spacerach bardzo ładnie chodzę na smyczy. Kiedy przechodziliśmy przez schronisko, zachowywałem się spokojnie na widok psich kolegów w innych kojcach. Na spacerze nie mijaliśmy żadnych innych psów, więc trudno określić, jak reaguję na ich obecność w takiej sytuacji.
Podczas spaceru, gdy się zatrzymaliśmy, położyłem się spokojnie, co pokazuje, że mam wyważony charakter. Jestem posłuszny i zrównoważony, a także nie mam nic przeciwo byciu wyczesywanym.
Jeśli szukasz wiernego i spokojnego towarzysza, który wniesie do Twojego życia mnóstwo radości i miłości, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą czas na spacerach i w domowym zaciszu.
Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top