Aruba

Aruba Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI:

503 322 867

Wyjątkowy kot szuka równie wyjątkowego domu!
Aruba była kotem niewychodzącym, niestety po śmierci właścicielki trafiła na ulicę. Po zaledwie kilku dniach koczowania kotkę potrącił samochód (uderzenie w głowę) a kierowca uciekł zostawiając ją ranną w rowie! Na szczęście sąsiadka byłej właścicielki zadzwoniła po pomoc i Aruba szybko trafiła do Schroniska w Miedarach, skąd bezpośrednio do weterynarza. Nie wiedzieliśmy czy przeżyje noc. Odniosła obrażenia głowy, miała złamaną szczękę, uszkodzony nos i oczy. Do tego połowa ogona oderwana i rana na boku.

Po wielu wizytach w gabinecie, zespoleniu szczęki, odpchleniu, odrobaczeniu oraz wizytach okulistycznych i walce o odzyskanie wzroku Aruba stanęła na nogi. Niestety ze smutkiem musimy stwierdzić, że nie będzie już widziała, obrażenia neurologiczne były zbyt poważne. Jak na zwierzę, które tyle wycierpiało ma w sobie niesamowitą otwartość na ludzi i ciekawość świata. Lubi spędzać czas na
kolanach będąc głaskana. Szukamy dla niej świadomego, spokojnego domu, w którym nie ma psów (których się boi) i/lub malutkich dzieci.
Zasługuje na wspaniałych ludzi, którzy zaakceptują jej ograniczenia. Samodzielnie je, załatwia się do kuwety. Potrafi wskoczyć na kanapę, czasami nawet zejść. Reaguje na imię:) Jej stan zdrowia jest stabilny jednak może wymagać podawania kropli do oka lub kontynuacji leczenia ogonka.

Aruba przebywa w domu tymczasowym w okolicy Tarnowskich Gór.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, obowiązuje procedura adopcyjna. Szukamy domu niewychodzącego.

Scroll to Top