Astrid

Astrid Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Astrid to młodziutka sunia średniej wielkości.
Jest mixem rasy border collie, co widać nie tylko po jej wyglądzie, ale i ,,sposobie bycia”.

Astrid nie jest psem, który leniwie przeleży cały dzień na kanapie – jest psem energicznym, nastawionym na wspólne aktywności z opiekunem. Nawet jeżeli na razie jest wystraszona na terenie schroniska i w jego okolicy, to po aklimatyzacji w domu będzie psiakiem aktywnym. Jest bystra, pojętna, szybko nawiązuje kontakt. Będzie idealnym kompanem dla osoby aktywnej, lubiącej psie sporty i pracę z psem.

To taki nasz schroniskowy promyczek, szuka osoby, która rozświetli go, a nie zgasi – żal, by zmarnował się jej potencjał.

Jaka jest Astrid wobec ludzi? Jak kocha, to całą sobą – wlepia całusy, zaprasza do zabawy, nadstawia się do miziania. Jest bardzo uczuciowym, przyjaznym psem.
Obecnie mieszka w kojcu z psim kolegą, w razie gdyby miała być kolejnym psiakiem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje Astrid i psa rezydenta. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie reakcji Astrid na koty.
(na zdjeciach jest widoczny także – najprawdopodobniej – brat Astrid, który został już adoptowany)

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top