Axel

Axel Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Dominik  697 198 150

Axel to mix owczarka kaukaskiego. Ma około 8-9 lat.

Jak na dostojnego dżentelmena przystało, jest grzeczny i spokojny, nie należy do bardzo ruchliwych i energicznych psów, ale uwielbia długie spokojne spacery. Wędrówka z nim to prawdziwa przyjemność, nie ciągnie na smyczy, świetnie wykorzystuje walory długich smyczy treningowych. Mimo że ma możliwość znacznego oddalenia się, cały czas gdzieś pilnuje człowieka. Od dłuższego czasu merda ogonem na widok człowieka podchodzącego do kojca ze smyczą, siada, daje się zapiąć. Nie jest przesadnym pieszczochem, lecz co jakiś czas podchodzi i dopomina się głaskania, bez problemu daje się wyczesać. Ignoruje inne psy.

Czułby się idealnie, móc hasać po dużym terenie i wychodząc ze swoją rodziną na długie, ciekawe spacery. Szukamy mu domu raczej bez małych dzieci.
Axelek potrzebuje dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli. Właścicieli zdecydowanych, stanowczych i świadomych.

? duży
? urodzony około 2015
? przyjazny, cudowny, inteligentny, kochany
? ładnie chodzi na smyczy
? kocha człowieka

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top