Azor

Azor Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

zień dobry, jestem Azor! Jestem uroczym psem, urodzonym w 2018/19 roku, gotowym na nową przygodę z doświadczonymi i kochającymi opiekunami.
Jako towarzyski pies, lubię bliskość człowieka i nie mogę się doczekać wspólnych chwil. Lubię być głaskany, to dla mnie jedna z najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Potrzebuję pracy, nie umiem za dobrze chodzić na smyczy, więc poszukuję opiekunów, którzy zaoferują mi ciekawe zadania i zabawy. Jestem gotów zrobić wiele za jedzonko, co sprawia, że jestem łatwy w zachęcaniu do nauki nowych rzeczy. Potrzebuję domu w spokojnej okolicy, gdzie uniknę nadmiaru bodźców, co pomaga mi poczuć się bezpiecznie, hałas i duża ilość osób wokół mnie trochę mnie przerażają. Jestem trochę wycofany, ale szybko się otworzę przed tymi właściwymi ludźmi.

Dlaczego warto mnie adoptować?
Jako pozytywny psiak, dodam do Twojego życia radość i uśmiech.
Jestem skłonny do nauki, a przez żołądek na pewno szybko zyskasz moje zaufanie, wtedy będę Twoim najlepszym, wymarzonym przyjacielem.

Wcale nie jestem taki duży to Pani na zdjęciach jest niska :D.

Nie mogę się doczekać, aby znaleźć swój nowy, kochający dom!
Jeśli Azor miałby być kolejnym psiakiem w domu konieczny jest spacer z psem rezydentem. Istnieje możliwość sprawdzenia reakcji Azorka na koty.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

 

Scroll to Top