Bafi

Bafi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Bafi jest drobnym, niewielkim i raczej dojrzałym pieskiem. Jest bardzo kochaną i włochatą kuleczką. Niestety w życiu nie spotkało go wiele szczęścia, a schroniskowy gwar bardzo go przeraża i sprawia, że zamyka się w sobie. Ma około 6-7 lat.

Jest wrażliwy i nieśmiały, potrzebuje trochę czasu i łagodnego traktowania, aby poczuć się bezpiecznie i zaprzyjaźnić. W pierwszym kontakcie jest bardzo nieufny, ale w jego małych oczkach widać tęsknotę za człowiekiem. Daje się wziąć na rączki i jest to tylko kwestią czasu, cierpliwości oraz miłości aby stał się wielkim przytulaskiem. Spacerki są jeszcze dla niego dużym wyzwaniem, chociaż radzi sobie coraz lepiej. Na razie woli ostrożnie węszyć i chować się w trawce niż zdobywać świat.

Dla tego wyjątkowego pieska szukamy odpowiedzialnej rodziny raczej bez małych dzieci, mieszkającej w spokojnej okolicy. Kto w końcu pokocha tego Boroczka?

Dogaduje się ze swoimi kumplami z kojca. Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top