Bakcyl

Bakcyl Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Hej, jestem Bakcyl i szukam domu, gdzie mogę przynieść mnóstwo radości i miłości!
Moje ząbki są bielutkie, mój wygląd wskazuje na około roczny wiek – jestem małym słodziakiem z kędziorkami – uroczą, kręconą sierścią. Jestem typowym “na-kolankowy” psem, uwielbiam być głaskany i skakać na kolana. Nie jestem jednak pluszową zabawką, szukam rodziny, która będzie pamiętała o moich psich potrzebach.

Jestem puchaty, uroczy i trochę wystraszony, ale gdy już poznam nowych przyjaciół, chętnie wskoczę na kolanka, szukając miłości i czułości. Szukam domu, w którym będę mógł poczuć się bezpiecznie i w pełni zaufać moim opiekunom.Jeśli chcesz przygarnąć takiego psiaka jak ja, który przyniesie do Twojego domu mnóstwo radości, czekam na Ciebie! Daj mi szansę na nowy początek!
Bakcyl szuka rodziny, która nauczy go zostawania samemu w domu – bardzo tęskni za ludźmi gdy wychodzą więc rodzina, w której ktoś pracuje z domu lub gdzie rodzina pracuje na różne zmiany będzie mile widziana.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Sosnowcu.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top