Bargor

Bargor Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Cześć! Jestem Bargor, przyjazny psiak w typie labradora, urodzony około 2016 roku. Choć wyglądam jak labrador, to prawdę mówiąc, jestem trochę leniuszkiem. Nie jestem zbyt aktywny, ale uwielbiam spokojne spacerki, zwłaszcza gdy towarzyszy mi mój ukochany człowiek.
Jestem absolutnym miłośnikiem smakołyków! Nic mnie tak nie raduje jak pyszne przysmaki, zwłaszcza gdy są podawane z miłością. Kocham też ludzi – towarzystwo moich przyjaciół sprawia, że jestem bardzo szczęśliwy.
Co do innych psiaków, to nie mam problemu z nimi. Jestem łagodnym i spokojnym psem, potrafię się dogadywać z innymi czworonogami. Zawsze mam dobry nastrój i jestem gotowy na nowe przygody.
Moje życie to prosta filozofia: smakołyki, spacery i dobre towarzystwo. Czy można prosić o coś więcej? Jeśli szukasz psa, który świetnie odnajdzie się w spokojnym domu i będzie wiernym towarzyszem na spacerach, to właśnie ja jestem tym, kogo szukasz!
Jeśli chcesz poznać mnie bliżej lub podzielić się ze mną pysznym smakołem, daj znać. Czekam na nasze wspólne przygody!
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top