Biszkopt

Biszkopt Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Biszkopt to nasz schroniskowy promyczek. Jest pełen radości, gotowy na nowe przygody i miłość w swoim życiu. Jest bardzo wesoły, towarzyski i pełen uroku, uwielbiający wszelkie formy kontaktu. Biszkopt to psiak, który kocha wszystkich i z pewnością wniesie mnóstwo radości do swojego nowego domu.

Biszkopt mimo tego, że niedowidzi jest doskonałym towarzyszem na spacery. Jego entuzjazm do życia sprawia, że każdy spacer zamienia się w radosną przygodę. Biszkopt z pewnością stanie się nieodłącznym członkiem rodziny, gotowym dzielić się miłością i wdziękiem.

Jeśli szukasz wiernego i wesołego towarzysza, Biszkopt jest gotów na nowe doświadczenia. Skontaktuj się z nami, aby poznać tego uroczego pieska!

Jeśli Biszkopt miałby być kolejnym psiakiem w domu konieczny jest spacer z psem rezydentem.Istnieje możliwość sprawdzenia reakcji Biszkopta na koty.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top