Bonnie

Bonnie Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Viktoria  519 402 986

Bonnie szuka domu.
Jest dorosłą suczką w typie pitbulla, waży ok 20kg. Ma w sobie tyle pozytywnej energii, że wprost zaraża.

To mała torpeda, która jest dosłownie WSZĘDZIE!
 

Nie ma problemu w relacjach z ludźmi, szybko nawiązuje kontakt, jest pozytywnie nastawiona zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Dzieci także nie są dla niej problemem – w DT ma kontakt z 4latką i mają super relację. Jest natomiast psem silnym i niedelikatnym, zatem jeśli w domu miałaby zamieszkać z dziećmi to lepiej aby były to starsze dzieci lub żeby dorośli opiekunowie byli doświadczeni w prowadzeniu takich relacji.
Na spacerach ładnie radzi sobie z różnego rodzaju bodźcami. W relacjach z psami miewa różnie – mijanie z odległości jest ok natomiast kiedy pies przekroczy jej granice potrafi szybko zareagować kłapaniem. W obecności jedzenia także jest spięta kiedy w pobliżu jest drugi pies. Jeśli miałaby zamieszkać z innym psem, to na pewno musiałoby to być pod okiem doświadczonej osoby, a drugi psiak powinien być nienachalny i respektujący przestrzeń Bonnie.

Ma silny instynkt łowiecki, więc nie nadaje się do domu z małymi zwierzętami.

Typowo dla TTB szybko się pobudza, więc opiekunowie powinni znać strategie na to, jak pomagać psu te pobudzenie regulować aby dla wszystkich było komfortowo i bezpiecznie.

Cudownie się z nią uczy! Jest zmotywowana zarówno na jedzenie jak i zabawę. Pozostaje stale w kontakcie z opiekunem, szybko uczy się nowych rzeczy.

Jest wykastrowana. Ma niedoczynność tarczycy i przyjmuje forthyron.

Szukamy dla niej domu aktywnego, doświadczonego z silnymi, aktywnymi i pobudliwymi psami.
Przebywa w domu tymczasowym w Miasteczku Śląskim. Przed adopcją obowiązuje ankieta, 2-3 spacery zapoznawcze. Umowa adopcyjna.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top