Brenda

Brenda Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  – 
Julia  694 092 607

Mam na imię Brenda. Jestem śliczną, owczarkowatą sunią. Moja wielkość waha się między średnią a dużą.

Jestem damą w średnim wieku – mam ok. 5-6 lat. Jestem spragniona bliskości, bardzo potrzebuję kontaktu z człowiekiem – sama proszę o uwagę i dopominam się o czułości. Jestem łagodna, przyjazna i kochająca, uwielbiam głaskanie. Kocham ciekawe spacerki i wędrówki, smycz nie jest mi obca. Jestem mądrą dziewczynką, chętnie współpracuje z przewodnikiem. Jak na mój wiek jestem aktywnym psiakiem, nie potrzebuje biegów sprintem😅 ale krótkie spacerki na sikupę mi nie wystarczą 🫣

Akceptuję inne pieski, jednak gdybym miała być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy z psem rezydentem, żeby sprawdzić wzajemne reakcje. Jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba, możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty. Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli. Takich, dla których będę najlepszą przyjaciółką i członkiem rodziny.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top