Bruno

Bruno Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć, jestem Bruno! Urodziłem się w 2023 roku, jestem jeszcze psim dzieckiem, potrzebuję cierpliwego domku. Chciałbym podzielić się trochę ze swojego życia i nadziei na przyszłość. Mam nadzieję, że ktoś zechce mnie lepiej poznać i dać mi szansę na szczęśliwe życie.

Więc tak, muszę przyznać, że chodzenie na smyczy nie jest moją ulubioną czynnością. Nie zawsze mam na nią ochotę, ale uwierzcie mi, jestem gotów się nauczyć! Potrzebuję jednak trochę zachęty i wsparcia. W końcu wystarczy obietnica, zwana “parówki”, a jestem gotowy podjąć wyzwanie i pójść nawet na koniec świata! Jestem bardzo radosnym i całuśnym chłopakiem, uwielbiam dawać miłość i cieszyć się życiem.

Naprawdę mam wielkie serce. Uwielbiam być w towarzystwie ludzi i innych psów – nie mam z tym żadnego problemu! Po prostu cieszę się każdym dniem i chciałbym podzielić się swoją radością z moją przyszłą rodziną. Mam nadzieję, że ktoś zechce mnie pokochać takiego, jakim jestem, i dać mi szansę na spełnienie się jako wierny i kochający towarzysz życia.

Jeśli Bruno miałby być kolejnym pieskiem konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Istnieje możliwość sprawdzenia reakcji Bruna na koty.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top