Bubuś

Bubuś Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Cześć, nazywam się Bubuś. Jestem niewielkim i młodziutkim samcem. Mam takie piękne imię ponieważ mój wielbiciel wylicytował je za grube hajsy, które zostały przeznaczone na leczenie piesków i kotków. Chyba zostałem prawdziwą gwiazdą internetów! I jak na taką sławę przystało idealnie nadaję się na mięciutką kanapę z kochającym człowiekiem…tylko hmm…ciągle ich wypatruję i nic. Skoro czytasz to ogłoszenie to może właśnie Ty i ja jesteśmy sobie przeznaczeni?

Bubuś to wielka przylepa. Jest tak spragniony obecności ludzi! Kiedy tylko w polu jego widzenia pojawia się opiekun lub wolontariusz stara się zwrócić na siebie uwagę. To wesoły gościu, który na pewno przyniesie Wam wiele radości. Na spacerkach na smyczy czuje się jak ryba w wodzie, to typ psiaka, który kocha aktywnie spędzać czas. Bieganie, zabawy, eksplorowanie terenu, im więcej, tym lepiej.

Cóż tu dużo opowiadać…to pies ideał, nic tylko brać!

Jakiego domku szukamy?
U dobrych, kochających i odpowiedzialnych ludzi. Takich, którzy przytulą go do serca i pokochają za to, jaki jest. Zapewniamy, że odwdzięczy się tym samym.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top