Carbon

Carbon Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary

Opiekun kota  –  Wiktoria  519 743 458

Mam na imię Carbon i urodziłem się około 2019 roku. Moje życie towarzyskie skupia się głównie wokół innych kotów. Dobrze dogaduję się z kastrowanymi samcami i sterylizowanymi kotkami. Do ludzi na tę chwilę mnie nie ciągnie, chociaż wiem, że w przyszłości się to zmieni, muszę po prostu trafić na odpowiednich ludzi.

Jeśli chodzi o jedzenie, jestem łatwy w utrzymaniu. Zjem zarówno suchą, jak i mokrą karmę bez problemu. Jestem zdrowy, wykastrowany, regularnie odrobaczany i korzystam z kuwety. Nie biorę żadnych leków na stałe.
Jeśli chodzi o relacje z ludźmi, potrzebuję trochę więcej czasu i cierpliwości. Nie jestem typem kota, który od razu lgnie do człowieka. Raczej trzymam się z boku i obserwuję. Jeśli ktoś chce nawiązać ze mną kontakt, musi zdobyć moje zaufanie stopniowo, na ten moment ludzie mnie przerażają, więc próbuję ich odstraszyć syczeniem. W przyszłości pewnie będę bardziej otwarty na interakcje i bliskość, ale na razie wolę towarzystwo innych kotów.

Warto mieć na uwadze, że moja relacja z ludźmi rozwija się powoli. Możliwe, że w przyszłości zmienię swoje podejście i zacznę być bardziej towarzyski, ale na razie potrzebuję czasu na zaadaptowanie się do nowych sytuacji i relacji.

Scroll to Top