Chałka

Chałka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć! Jestem Chałka, urocza suczka, która przyszła na świat około 2019/18 roku. Moje serce jest pełne spokoju, miłości i łagodności, jednak schroniskowa rzeczywistość bardzo mnie przytłacza. Na razie jestem wystraszona, jeszcze nie rozumiem, dlaczego znalazłam się w tym miejscu. Potrzebuję czasu, aby zaufać ludziom i otoczeniu, które mnie otacza. Pragnę mieć swój kąt, swojego człowieka i miejsce na kanapie obok niego.
Chodzenie na smyczy to dla mnie wyzwanie, ale z pewnością chętnie się tego nauczę, zwłaszcza gdy będzie towarzyszyć temu wsparcie i miłość. Smakołyki z pewnością będą dla mnie motywacją do nauki.
Marzę o przestrzeni, gdzie będę mogła czuć się bezpiecznie i kochana. Potrzebuję cierpliwości i zrozumienia, które pomogą mi przezwyciężyć lęki. Jestem gotowa otworzyć swoje serce na nowe doświadczenia, pod warunkiem że będę otoczona troską i miłością.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top