Charlie

Charlie Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun kota  – 
Angelika  531 632 977

Szukamy domu dla naszego małego czarownika Charliego, który sprawia, że serca topią się jak masło na patelni! Ten czarny kotek jest mistrzem w strzelaniu baranków, ale jego największą sztuką jest zdobywanie serc ludzi swoim mruczącym urokiem.

W klatce Charlie zachowuje się jak prawdziwy milusiński- przyciska się do krat i mruczy jak stara maszynka do szycia. Uwielbia się przytulać, a jego miękkie futerko jest jak aksamit dla zmysłów. Ale nie dajcie się zwieść- ten maluch ma charakter! Na rączki nie bardzo chce wskoczyć, bo przecież świat jest pełen fascynujących rzeczy do odkrywania.

Niestety, Charlie stoi w obliczu choroby nazywanej FeLV (kocia białaczka) ale nie pozwólmy, by to zdefiniowało jego życie!

Szukamy dla Charliego wyjątkowego domu. Ze względu na FeLV Charlie musi zostać w domu kocim jedynakiem albo mieszkać z innym kotem- również nosicielem wirusa FeLV. Jeśli masz serce otwarte na kocie kaskady miłości i niebanalny sposób na życie, to Charlie jest stworzony dla Ciebie!

Jeśli jesteś gotów na niezapomniane chwile z małym, czarnym charakterkiem, który potrafi zrobić zamieszanie w twoim sercu, zadzwoń do nas już dziś! Charlie nie tylko strzela baranki- on strzela wprost do ludzkich serc. Przyjmij go do swojego domu i daj mu szansę na szczęśliwe życie.

SZUKAMY TYLKO DOMÓW NIEWYCHODZĄCYCH.

Gdy nie odbieram proszę o sms, a na pewno oddzwonię. Nie odbieram po 21.00 oraz w niedziele.

Scroll to Top