Chlebek

Chlebek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Cześć, jestem Chlebek, urodziłem się około 2015 roku. Moja historia może jest smutna, przez problemy zdrowotne, ale mimo tego jestem szczęśliwym i kochającym pieskiem. Niestety, niedowidzę, mam zaćmę obustronną i zwyrodnienia ciała szklistego, co jest typowe dla psów w późniejszym wieku, ale nie martwcie się, to w ogóle mi nie przeszkadza i funkcjonuję jak każdy inny psiak.
Kiedy odwiedzam weterynarza, zachowuję się jak prawdziwy dżentelmen – jestem spokojny i cierpliwy, gdy doktor musi mnie zbadać. Nie kręcę się, ani nie wrzeszczę, jestem prawdziwym aniołkiem.
Mimo mojej wady, potrafię ładnie chodzić na smyczy i mam dużo energii do zabawy. Wbrew pozorom, potrafię być bardzo ruchliwym pieskiem! Co więcej, bardzo ładnie znoszę jazdę samochodem, nie cierpię na chorobę lokomocyjną i jestem bardzo grzeczny.
Jestem łagodnym i serdecznym psiakiem, który kocha być w towarzystwie ludzi. Jeśli szukasz wiernego i cichego towarzysza, który jest gotów dzielić z tobą miłość i radość życia, to właśnie ja – Chlebek.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top