Clifford

Clifford Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Weronika  796 172 681

Serwus! Jestem Clifford, tak jak ten duży, czerwony pies, którego możecie znać z popularnej bajki. Niestety moje życie to nie bajka… i moim największym marzeniem jest znaleźć kochający domek tak samo jak filmowa postać. Jestem niewielkim i młodziutkim samcem, który idealnie nadaje się na mięciutką kanapę z kochającym człowiekiem… tylko hmm… ciągle ich wypatruję i nic. Skoro czytasz to ogłoszenie to może właśnie Ty i ja jesteśmy sobie przeznaczeni?

Na początku jestem troszkę wystraszony i nie radzę sobie jeszcze w nowej sytuacji. Jednak dzięki szybko podjętej pracy wolontariuszy zaczynam robić postępy i z każdym dniem staję się coraz śmielszy i ciekawy świata. Na pewno wymagam jeszcze sporo pracy i cierpliwości, ale postępy, które zrobiłem w tak krótkim czasie świadczą o tym, że w dobrych rękach mam szansę stać się szczęśliwym psem. Spacery są jeszcze dla mnie trudne i bardzo stresujące. Z dnia na dzień radzę sobie coraz lepiej. Pozwalam brać się na ręce i z coraz większą ochotą spaceruję na smyczy z wolontariuszami. Na pewno nadaje się do domu, który lubi ruch na świeżym powietrzu i długie spacery.

Clifford potrzebuje domu cierpliwego i spokojnego, który da mu czas na aklimatyzację w nowym miejscu. Przy odpowiednim podejściu szybko powinien otworzyć się na nowych opiekunów. Mamy nadzieję, że Clifford znajdzie w końcu kochającą rodzinę, która otoczy go opieką do końca jego dni.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top