Clyde

Clyde Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Viktoria  519 402 986

Chodzisz po górach? Biegasz? Lubisz wycieczki? A może chciałbyś aktywnie spędzić czas próbując różnych psich sportów?
Clyde może być idealnym towarzyszem do powyższych.

To silny, aktywny pies, który angażuje się w każdą aktywność, którą mu się zaproponuje dając z siebie 200% bieganie, pulling, frisbee, pływanie, tropienie… on bierze wszystko potrzebuje jeszcze nieco podbudowania pewności siebie, opiekuna, który doceni i wydobędzie z niego jego potencjał.

Pięknie jeździ samochodem – chętnie wsiada, cierpliwie znosi podróże.

Ma problem z mijaniem psów. Do ludzi nastawiony pozytywnie – bez problemu wchodzi w interakcje z nowymi osobami. Nie jest typem przytulaka, raczej woli wspólne aktywności lub po prostu przebywanie razem. Nie ma większych problemów z zabiegami pielęgnacyjnymi.

Jako, że to silny pies, który bywa porywczy kiedy emocje biorą górę, szuka doświadczonego z aktywnymi i silnymi psami opiekuna, mieszkającego w spokojnej okolicy.

Waży ponad 30kg, kastrat, zachipowany. Przebywa w domu tymczasowym w Miasteczku Śląskim. Przed adopcją obowiązuje ankieta, 2-3 spacery zapoznawcze. Umowa adopcyjna.

 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top