Corn

Corn Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Ciocie i Wujkowie zwą mnie Corn. Jestem brunecikiem średniej wielkości, mój wiek oszacowano na około 2 lata.
Niestety spędzam młodość w schronisku i ani trochę mi się to nie podoba. Chciałbym mieć swoją cudowną rodzinę i wymarzony dom. Może wypatruję tu właśnie Ciebie?

Jestem ekspertem od spraw przytulasków i miziania – sam o nie proszę, wtulając się w wolontariuszy i pracowników. Jestem też ruchliwą sprężynką – na większości zdjęć wychodzę jak czarna, zamazana plamka, ale jest tyle ciekawych rzeczy do sprawdzenia, tyle ciekawych zapachów do poznania! Jestem łagodnym, otwartym i przyjaznym psiakiem, bardzo cenię sobie kontakt z człowiekiem. Potrafię chodzić na smyczy, bywa, że czasem pociągnę z ekscytacji – nie ma jednak co się dziwić, gdy uda mi się wyjść poza kojec, cieszę się całym sobą. Pieski akceptuję wybiórczo-gdybym miał być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje z psem rezydentem. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty.

Szukam dobrej, kochającej, odpowiedzialnej rodzinki na zawsze!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top