Cukinia

Cukinia Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Kamila  885 800 821

Czy schronisko to miejsce dla jakiegokolwiek psiaka, a zwłaszcza seniorka?:( Szukamy kochającego domu dla tej psiej babuszki.
Cukinia jest przeuroczą psią seniorką z nadwagą – trafiła do schroniska po śmierci właściciela, który na pewno bardzo ją kochał, dbał na swój sposób i nie raz poczęstował czymś co akurat sam jadł. Cukinia trafiła do nas razem z inną sunią, najprawdopodobniej jej siostrą. Możliwa jest adopcja jednego psiaka lub obydwóch. Jej siostra otrzymała imię Oliwka.

Jest bardziej lękliwa niż siostra. Boi się szybkich ruchów i otwartej przestrzeni. Nie radzi sobie na smyczy – być może to początkowy lęk związany z tym, że trafiła do schroniska, do miejsca, które ją przeraża. Również domaga się czułości – tak jak siostra. Akceptuje psy i koty. Pozwoliła sobie bez problemu obciąć pazurki. Nie przeszkadza jej branie na ręce.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top