Cuks

Cuks Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Cześć! Nazywam się Cuks, mam około 2 lata i jestem szorstkowłosym psiakiem, który wie, czego chce od życia. Aktualnie przebywam w schronisku, mieszkam w kojcu razem z dwoma innymi psiakami – samcem i suczką. Na początku mogę sprawiać wrażenie trochę wycofanego, ale wystarczy chwila, abyśmy się lepiej poznali.

Cuks nie lubi czekać, kiedy zbyt długo stoi, daje znać, że to nudy i czas ruszać dalej. Nie wydaje się jednak, aby nie znał zasady chodzenia na smyczy, bo ładnie na niej szedł. Jesteśmy przekonani, że Cuks to super gość, zwłaszcza gdy już go trochę poznacie. Lubi się głaskać, zwłaszcza jeśli macie dla niego parówki – wtedy już na pewno zdobędziecie jego serce.

Niestety, Cuks nie przepada za dziećmi. Nie jesteśmy pewni, czy się ich boi, czy może ma złe doświadczenia z nimi w przeszłości, na przykład został przepędzany przez dzieci. Warto być ostrożnym i zwracać uwagę na jego reakcje w obecności najmłodszych – szuka na pewno domu, w którym nie ma małych dzieci. Nastolatki jak najbardziej.

Jeśli masz serce do psiaków o wyrazistej osobowości i jesteś gotów dać Cuksowi szansę na nowe, kochające domostwo, to zapraszamy do kontaktu z opiekunem adopcyjnym. Cuks czeka na swojego wyjątkowego opiekuna, który zrozumie jego potrzeby i pokocha go takim, jakim jest.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top