Czarek

Czarek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun kota  – 
Angelika  531 632 977

Mamy dla Was wyjątkową ofertę, która roztopi Wasze serca! Poznajcie naszego uroczego Czarka – 4-letniego bohatera, gotowego na przygodę życia i miłość do końca futrzastego ogona!

Imię: Czarek
Wiek: 4 lata
Charakterystyka: Czarek to kot z prawdziwego zdarzenia – pełen charakteru, miłości i odrobiny buntu! Uwielbia być w centrum uwagi, jednak potrafi także powiedzieć “stop”, gdy potrzebuje chwili spokoju. To istny mistrz przytulaństwa!

Hobby i Zainteresowania: Czarek to koci entuzjasta człowieka! Chętnie będzie towarzyszył Ci podczas filmowego maratonu, a wieczorami zrelaksuje się w swoim własnym, futrzanym królestwie. Jednak nie zapomnij o przysługujących mu chwilach samotności – czasami potrzebuje własnej przestrzeni!

Stan zdrowia: Czarek jest bohaterem w walce z FIV i cukrzycą. Codziennie potrzebuje odrobinę miłości w postaci insuliny. Jednak nie pozwólmy, by te wyzwania zaciemniły nam radosne spojrzenie Czarka – on zasługuje na swój szczęśliwy finał!

Relacje z Innymi: Niestety, Czarek to indywidualista i nie toleruje obecności innych futrzaków. Ale uwierzcie nam, jego miłość w zupełności zrekompensuje brak współlokatorów!

Jeśli czujesz, że możesz być bohaterem w życiu Czarka, zadzwoń już teraz! On już nie może doczekać się swojego człowieka do chwytania za rękę (i za serce)!

Dziękujemy za rozważenie adopcji Czarka – bo każdy kot zasługuje na swój szczęśliwy finał!

Szukamy dobrych, kochających I odpowiedzialnych opiekunów oraz domu niewychodzącego.

Gdy nie odbieram proszę o sms, a na pewno oddzwonię. Nie odbieram po 21.00 oraz w niedziele.

Scroll to Top