Czika

Czika Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Justyna  788 613 478

Cześć! Jestem Czika, mała i młodziutka suczka w wieku około roku, która szuka swojego wymarzonego domu. Potrafię tuptać na smyczy, ale chodzę szybko i chaotycznie, wszędzie mnie pełno! Jestem prawdziwą wiercipiętą, jest tyle świata do zobaczenia! Chciałabym zobaczyć wszystko na raz. Pokażesz mi?

Na razie wolę wchodzić na kolanka, wtulać się, dawać buziaczki. Jestem bardzo otwarta na ludzi i niezwykle uczuciowa. Jestem delikatną przylepką, ale jednocześnie żywym srebrem – pełna energii i miłości.

Pozwalam na czesanie, co sprawia, że łatwo o mnie dbać. Ładnie reaguję na inne pieski i chętnie się z nimi bawię.

Jeśli szukasz uczuciowej i energicznej towarzyszki, która wniesie do Twojego życia mnóstwo radości i ciepła, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą każdą chwilę, zarówno na zabawie, jak i na przytulaniu.

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!


Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top