Dalia

Dalia Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Julia  694 092 607

Dalia to średnio-mała, około 3-4 letnia prześliczna suczka. Ma słodki pyszczek, a w nim bialutkie i troszkę krzywe ząbki, które dodają jej niezwykłego uroku. Charakterystyczną cechą psinki jest również piękna, biało-brązowa sierść.

Dalia przy pierwszym poznaniu bywa nieśmiała, ale jest też bardzo łasa na smaczki i paróweczki i można ją do siebie przekonać. Jej ulubionym zajęciem są spacery, ładnie chodzi na smyczy. Jest jeszcze trochę wystraszona, ale wystarczy okazać jej odrobinkę miłości i cierpliwości, a na pewno się otworzy i odwdzięczy się tym samym. Lubi głaskanie po główce i daje się wziąć na rączki. Jest wspaniałym psem, który czeka na kochający i ciepły dom- taki już na zawsze.

Dla tego wyjątkowego pieska szukamy odpowiedzialnej rodziny bez małych dzieci, mieszkającej w spokojnej okolicy.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top