Detroit

Detroit Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Cześć ludzie! Jestem Detroit, młody i energiczny pies (ok. 3 lata), który obecnie mieszka w schronisku. Marzę o tym, żeby mieć swój własny kąt, w którym mogę być kochany i zrozumiany.
Jestem zadbany i ułożony, wyglądem i zachowaniem trochę jak husky.
Czekam cierpliwie, aż ktoś mnie ubierze w szelki, bo kocham spacery i chciałbym ruszyć na podbój świata z moim nowym najlepszym przyjacielem!
Uwielbiam być miziany, a czasami sam poliżę mojego opiekuna po twarzy. Robię to delikatnie, jakbym chciał być pewny, że zgadza się na to osoba, którą akurat obdarzam tą czułością. Lubię szybkie wędrówki, wykorzystuję długość smyczy, ale nie szarpię, nie ciągnę. Jestem grzeczny i posłuszny, znam nawet komendę “siad”! Wyglądam jakbym trafił do schroniska prosto z kanapy, jednak nikt mnie nie odebrał, nikt się po mnie nie zgłosił…

Jeśli szukasz towarzysza do wspólnych wędrówek po parku, a także kogoś, kto będzie wiernym przyjacielem na dobre i złe dni, to właśnie ja, Detroit, jestem tym, kogo potrzebujesz! Nie czekaj dłużej,zadzwoń do mojego opiekuna adopcyjnego i poznaj mnie osobiście. Obiecuję, że dostaniesz mnóstwo miłości w zamian!

Siberian husky to typowe psy pracujące. Potrzebują dużej ilości ruchu i zabawy. Może mieszkać w mieszkaniu, a w przypadku domu z ogrodem trzeba pamiętać, że ogród nie może zastąpić im regularnych spacerów, podczas których mają kontakt z innymi ludźmi i psami. Czworonogi tej rasy są stworzone do biegania. Potrzebę ruchu zaspokoją także: wspólny jogging z opiekunem, bieg przy rowerze czy długie, piesze wędrówki.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top