Dexter

Dexter Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Wolontariusze i pracownicy zwą mnie Dexter.
Mój wiek został oszacowany na ok. 4-6 lat. Jestem pieskiem średniej wielkości, o masywnej budowie. Ciocie Wolontariuszki twierdzą, że nie da się nie zakochać w mojej muminkowej urodzie. 🙂
Jestem psem w typie bulteriera – od bulowatej radosnej mordki po 100% bulisiowy charakter.

Robię wszystko całym sobą, tak na 100% – kocham szaleństwa, bieganie, wędrówki i ciekawe spacery. Mogę wtedy poczuć wiatr w uszkach i wywęszyć się do woli. 🙂
Jestem doskonale zaznajomiony ze spacerowym sprzętem i umiejętnością chodzenia na smyczy. Jestem jednak silnym psem, co trzeba mieć na uwadze – mogę czasem pociągnąć.
Cechuje mnie radość życia, pozytywność i energia – szukam opiekuna świadomego, silnego i aktywnego. Takiego, dla którego wspólne aktywności będą jedną wielką frajdą, a nie smutną koniecznością.
Jestem przyjazny, otwarty i kontaktowy – podbiegam do cioć po dawkę miziania, a gdy czegoś od nich potrzebuję, staję się pieskiem dialogu i szczekam, żeby zorientowały się o co mi chodzi.
Znam podstawowe polecenia, z chęcią współpracuję z człowiekiem ( najchętniej za niewielką nagrodę w postaci przysmaków ). Szybko nawiązuję relację z opiekunem.
Nie przepadam za innymi psami, szukam domu jako jedynak.

Szukam opiekuna zaznajomionego z rasą – nie chcę być niczyim ochroniarzem, zabawką, alarmem a członkiem rodziny!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top