Diana

Diana Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Monika  886 590 061

Diana, czarująca sarenka, szuka domu pełnego miłości! Mam około 2-3 lata i jestem najlepszą przyjaciółką z kojca Leona, naszego uroczego mini lwiątka.

Lubię się głaskać i doceniam ciepło ludzkiej bliskości, ale czasami potrzebuję chwili, aby przekonać się do nowych sytuacji. Nie jestem lękowa, po prostu staram się zrozumieć i zaufać. Jestem trochę chudziutka, ale w moim sercu jest mnóstwo miłości do podzielenia się.
Kiedyś miałam nieco niepewność przed aparatem, co sprawiało, że wyglądałam na wystraszoną na zdjęciach, ale prawdziwie kochające spojrzenie czeka na Ciebie, jeśli tylko dasz mi szansę.
Usłyszałam, że ktoś podejrzewa, że mój właściciel chciał się mnie pozbyć. Ale ja wciąż wierzę, że gdzieś tam jest ktoś, kto zechce mnie przygarnąć do swojego serca.
Jeśli szukasz delikatnej, pełnej czułości przyjaciółki, która przyniesie radość do Twojego domu, to ja jestem! Przyjdź, poznaj mnie i daj mi szansę na odnalezienie szczęścia w nowym domu.
Diana czeka na Ciebie, gotowa, by podzielić się swoim urokiem i miłością!


Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top