Dublin

Dublin Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Dublin jest niedużym, dość młodym samcem. Ma nietuzinkową urodę. Nasz przystojniak wyróżnia się uroczym pyszczkiem, klapniętymi uszkami oraz dłuższą i mięciutką sierścią. Dublin jest wesoły i towarzyski. Bardzo dobrze czuje się w towarzystwie człowieka. Jest dość wylewny w okazywaniu uczyć, na spacerkach coraz częściej zerka na przewodnika i sam przychodzi na głaski. Potrafi chodzić na smyczy i lubi spacerować, chociaż czasem zdarza mu się ekscytować na widok innych piesków. To mądry i kochany chłopczyk. Jest przyjazny, łagodny i ufny w stosunku do człowieka.

Dla naszego sympatycznego kawalera szukamy domu, który będzie w stanie zaspokoić jego potrzeby, czyli podaruje mu dużo miłości.

Raczej dogaduje się z innymi pieskami. Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top