Duch

Duch Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary

Opiekun kota  –  Wiktoria  519 743 458

Dzień dobry! Nazywam się Duch, moje imię idealnie do mnie pasuje, bo jestem biały i szybki. Urodziłem się około 2021 lub 2020 roku i jestem cudownym kotem, którego wszędzie jest pełno.

Nie mam pojęcia, czym jest przestrzeń osobista, ale spokojnie! To tylko początek moich zalet- zawsze muszę być blisko ludzi, ocierając się o ich nogi i mrucząc głośno. Mruczę niemal bez przerwy, wyrażając w ten sposób swoje szczęście i miłość do ludzi. Kocham ich ponad wszystko! Kiedy tylko ktoś wejdzie do pokoju, zaraz jestem przy nim, domagając się głaskania i uwagi.
Moje zdjęcia mówią same za siebie – ciężko, żeby ktoś uchwycił mnie w bezruchu, bo ciągle biegam, skaczę i szukam okazji do zabawy. Moim jedynym celem jest zdobycie jak najwięcej pieszczot i głasków od ludzi. Uwielbiam się przytulać, a kiedy już zdobędę czyjąś uwagę, nie opuszczam tej osoby na krok.

Moja energia i miłość sprawiają, że jestem nie tylko wspaniałym towarzyszem, ale również radosnym i pełnym życia kotem, który wnosi do domu wiele ciepła i uśmiechu. Jestem Duchem – kotem, który zawsze jest tam, gdzie są ludzie, gotowy, by obdarować ich swoją miłością i czułością.
Scroll to Top