Eden

Eden Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Ola  696 643 311

Eden jest cudnym psiakiem w typie owczarka kaukaskiego.
Ma około roku-dwóch lat, to młodzik. Nie wiemy nic o jego poprzednim życiu – patrząc na jego zachowanie wnioskujemy, że od szczeniaka był przy budzie, nie był socjalizowany. Szukamy mu teraz kochających opiekunów, którzy nigdy go nie zawiodą – dobrych i odpowiedzialnych. Takich, dla których ten misiaczek będzie członkiem rodziny.

Eden pomimo gabarytów i majestatycznego, misiowatego wyglądu jest bardzo delikatnym psem. W kojcu tęskni za człowiekiem, prosi o uwagę. Jest przyjaznym przytulaskiem – szuka wsparcia u osoby wyprowadzającej, prosi o głaskanie, wtula mordkę w dłonie. Wie, co to spacerowy sprzęt, na razie chodzi troszkę niepewnie – gdy coś go zaniepokoi, staje się spięty i czujny, bacznie obserwuje otoczenie. Gdy czuje się niepewnie, kładzie się i staje wystraszonym kłębuszkiem. Są sytuacje, które go przerastają, samochody i psiaki są mu obce.

Szukamy dla Edena rodziny, która zadba o jego socjalizację, doda mu pewności siebie i odwagi w życiu oraz pokaże, że świat wcale nie jest straszny. Eden jest bardzo kontaktowy, pięknie współpracuje przy przysmakach i można śmiało wykorzystać to przy nauce. Jest bystry i pojętny, a gdy kocha – to na zabój.

Może Eden czeka właśnie na Ciebie?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top