Elsa

Elsa Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Witaj! Jestem Elsa, urocza sunia w wieku 1-2 lat, która obecnie przebywa w schronisku, ale marzy o własnym domu i kochającej rodzinie. Pozwól, że opowiem Ci trochę o sobie.
Jestem bardzo przyjacielska, szczególnie w swoim kojcu w schronisku, gdzie czuję się swobodniej. Poza nim, trochę boję się nowych sytuacji i ludzi. Na spacerku kładłam się na plecach, aby uniknąć stresujących momentów. Ale to się zmieni!
Mam ogromną ochotę na naukę, szczególnie jeśli chodzi o chodzenie na smyczy. Początkowo może to wyglądać trochę jak czołganie się, ale daj mi trochę czasu, a z każdym krokiem będzie mi łatwiej. W końcu, z regularną nauką i cierpliwością w domowym środowisku, na pewno nauczę się chodzić jak prawdziwa dama!
Jestem pełna wdzięku i czułości, gotowa oddać całe moje serce mojemu nowemu przyjacielowi. Jeśli zechcesz mnie poznać bliżej i dać mi szansę na stworzenie razem cudownych wspomnień, zapraszam Cię do schroniska.
Czekam na Ciebie z niecierpliwością, gotowa na nowe przygody i miłość!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top