Erni

Erni Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć, jestem Erni! Choć moje ząbki z przodu są już daleko w mojej przeszłości, moje serce jest w pełni gotowe na nowy dom i mnóstwo miłości do podzielenia się! Jestem malutkim psiakiem, który bardzo pragnie znaleźć swoje miejsce w sercu i domu.

Jestem prawdziwym słodziakiem, ale potrzebuję trochę czasu, by zaufać. Na razie nie jestem pewny smyczy, ale z czasem na pewno się do niej przyzwyczaję. Co więcej, uwielbiam być wzięty na rączki i czuć się bezpieczny i kochany.
Jestem starszym psiakiem, ale to wcale nie zmienia mojej gotowości do miłości i nowych przygód! Mam wiele do zaoferowania: lojalność, ciepło i mnóstwo wdzięku. Pomimo mojego wieku, nadal mam dużo radości życia i chętnie dzielę się nią z moją nową rodziną.

Chciałbym znaleźć opiekunów, którzy zechcą mnie przygarnąć i pokazać mi, jak piękne może być życie w domu pełnym miłości. Jeśli jesteś gotowy dać mi szansę na szczęśliwe życie, zadzwoń do schroniska i umów się ze mną na spotkanie. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć kochający dom na resztę moich dni!
Z niecierpliwością wypatruję spotkania z Tobą, Erni

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top