Fado

Fado Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Serwus! Nazywam się Fado tak jak piękne, portugalskie pieśni. Jestem młodziutkim samcem (około 1-2 lata) o średniej wielkości i pełno we mnie werwy do życia, schronisko to nie jest miejsce dla mnie. Moją charakterystyczną cechą jest dostojny, biały krawat pod szyjką.

Cóż tu dużo opowiadać… jestem po prostu psem idealnym. Uwielbiam człowieka, bardzo brakuje mi jego bliskości. Preferuję długie spacerki, bardzo dużo przytulania oraz trochę wygłupów i zabawy. Wolontariusze mówią, że pięknie chodzę na smyczy, miło się ze mną spaceruje chociaż jestem bardzo silny, ale to dlatego, że jestem jeszcze młodzieniaszkiem i potrzebuję czasu aby nauczyć się ogłady.

Jakiego domku szukam?
Spokojnego, u dobrych, kochających i odpowiedzialnych ludzi. Takich, którzy przytulą mnie do serca i pokochają za to, jaki jestem. Odwdzięczę się całym sobą.

Nie zwraca uwagi na inne pieski, ale jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top