Fąfel

Fąfel Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Fąfel, mały/średnio-mały piesek szukający nowego domu i kochającej rodziny. Mam około 1-2 lat i ostatnio trafiłem do schroniska, gdzie jeszcze się przystosowuję do nowej sytuacji.

Na razie jestem trochę wystraszony schroniskiem, ale gdy tylko dostanę odrobinę miłości i wsparcia, od razu czuję się lepiej. Bez problemu daję się nosić na rękach, bo to daje mi poczucie bezpieczeństwa.
Dopiero raz wyszedłem poza kojec, na razie nie spaceruje – w schronisku jestem króciutko więc nie wiadomo czy znam smycz ale boję się głośnego otoczenia czy nie umiem spacerować na smyczy – wolontariusze będą ze mną ćwiczyć więc możecie pytać o postępy:) Szukam domu bez małych dzieci, ponieważ mogą mnie przerażać swoimi szybkimi ruchami i głośnymi dźwiękami.

Jeśli czujesz, że mogę być odpowiednim członkiem Twojej rodziny i chcesz dać mi szansę na lepsze życie, zadzwoń lub wyślij wiadomość SMS do opiekuna adopcyjnego. Czekam z niecierpliwością na szansę na nowy dom i na to, aby móc się cieszyć życiem u boku kochających ludzi!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top