Feniks

Feniks Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Feniks to młody około 3 letni psiak TTB który trafił do naszego schroniska ponieważ został interwencyjnie odebrany jego byłym opiekunom. Feniks na chwilę obecną nie możne zostać adoptowany, więc jedynie opcja domu tymczasowego wchodzi w grę. Szukamy domu tymczasowego dla Feniksa.

Feniks to super psiak. Pełen energii i wygląda na to że dopiero teraz zaczyna poznawać świat bo ze spaceru na spacer widać że poprawia mu się humor i jest bardziej otwarty na zwiedzanie, węszenie i kontakt z człowiekiem. Feniks z racji że nie znamy jego przeszłości musi zostać jedynakiem. Feniks będzie potrzebował trochę opieki weterynaryjnej z racji licznych blizn, zadrapań i chorób skóry.
Na smyczy nie ciągnie. Trzyma się człowieka na spacerach, jest pozytywnie nastawiony na kontakt z człowiekiem ale w życiu chyba najważniejszy będzie dla niego odpoczynek i fajna zdrowa rutyna spacerów i psich zabaw.
Wsparcie behawioralne będzie zapewnione od Viktorii z Psia Perspektywa.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top