Ferb

Ferb Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Cześć! Jestem Ferb, uroczy psiak szukający swojego szczęścia w nowym domu i u kochającej rodziny. Mam 3-4 lata i jestem małym psiakiem w typie jamnika. Jestem bardzo słodki, pełen energii i gotowy na nowe przygody!

Czasami trochę ciągnę na smyczy, ale to dlatego, że jestem tak ciekawy świata i chcę wszystko zobaczyć już teraz! W schronisku psy wychodzą na spacery rzadziej niż w domach, więc jestem pewien, że szybko się nauczę, jak chodzić na smyczy.
Kocham ludzi i bardzo mi zależy na nawiązaniu bliskiej więzi z moim nowym opiekunem. Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który będzie gotowy na każdą przygodę i chętnie podzieli się z Tobą swoją miłością, to ja jestem odpowiednim wyborem!

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, lepsze życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby poznać moją nową rodzinę i zacząć wspólną przygodę!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top