Florek

Florek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Justyna: 788 613 478

Florek jest przepięknym, uroczym psiakiem o mięciutkiej rudo – brązowej sierści i spojrzeniu misia. Należy do piesków średniej wielkości.
Jego wiek szacowany jest na około 4-5 lat.

Jaki jest teraz?
W stosunku do osób które zna – przymilny, towarzyski i czuły. Nie szczędzi przytulasków, wtulania się bokiem ciała, cały czas nastawia się do głaskania, zaprasza do zabawy.
Kocha całym sercem i wiernie ufa…
W stosunku do osób, których nie zna, Florek jest ostrożny i nieufny, a jednocześnie – zaciekawiony. Potrzebuje czasu, by zaufać obcemu człowiekowi, ale łatwo zaskarbić sobie jego uwagę i sympatię smaczkami (to przekupne stworzenie).

Florek potrafi chodzić na smyczy – tupta spokojnym tempem, przyspiesza, jeżeli coś go zaciekawi. Potrafi się wyciszyć, skupić na tym, co go otacza i na zapachach (uwielbia węszyć). Nadal doskonalimy kwestię spacerowania – póki co Florek chodzi tam, gdzie sobie zażyczy, gdy coś go zaniepokoi – przysiada.
Wszystko jest do wypracowania, a Florian to mądry chłopak – szybko robi postępy.

Po wielu miesiącach nadszedł czas, żeby Floruś znalazł swoje miejsce na tym świecie, u boku cudownej rodziny. Kocham go, jak własnego psa, spędziłam z nim masę godzin, dałam mu ogrom miłości – poszukuję mu kogoś, kto pokocha go tak mocno, jak ja. Będzie cudownym, wiernym towarzyszem rozpromieniającym każdy dzień, nadwornym czarusiem i przesłodką przylepką.

Jakiego domu potrzebuje Florek?
– przede wszystkim kochającego, stabilnego i odpowiedzialnego: takiego, który (w porównaniu do poprzedniego ,,pana”) nigdy go nie zawiedzie,
– cierpliwego, empatycznego i wyrozumiałego: pewne rzeczy przypuszczalnie trzeba będzie z Florkiem wypracować,
– bez małych dzieci,
– najlepiej takiego, w którym były już psy

JESTEM NA :

Scroll to Top