Foksik i Agatka

Foksik i Agatka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  500 763 054

Foxik i Agatka to rodzeństwo którego życie nigdy nie było kolorowe.
Do schroniska trafiły zabrane ze złych warunków, w których zdane były głównie na siebie. Nie znały co to ludzka dobroć i troska, delikatny dotyk i głaskanie za uszkiem.
Na widok człowieka uciekały do budy kuląc się w jej najciemniejszym kącie. W schronisku otoczone opieką pracowników i wolontariuszy zaczęły pięknie otwierać się na świat. Teraz ich radość na widok znajomych osób, euforia kiedy choć na troszkę mogą pohasać po zielonej trawie to coś niesamowitego, endorfiny wprost unoszą się w powietrzu i tę euforią zarażają wszystkich dookoła, nie sposób się wtedy nie uśmiechnąć.
Niestety to zaledwie kilka chwil, gdyż większość czasu tak jak wszystkie porzucone psiaki spędzają za metalowymi kratami schroniska. A my mamy ogromną nadzieję, że ktoś te dwa skarby dostrzeże, przygarnie i pokaże jak wspaniałe potrafi być życie.

Foxik i Agatka do szczęścia potrzebują spokoju i przestrzeni. Dobrze odnajdą się w ogrodzie, po którym będą mogły radośnie biegać ciesząc się wolnością, sobą nawzajem i troską człowieka, której nigdy wcześniej poza schroniskiem nie zaznały. Porządna, ocieplona buda, pełna miseczka i ciepły kącik w zimowe dni to będzie Pacankowe niebo. Może to właśnie Ty zechcesz im je podarować ?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top