Frodo

Frodo Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Dzień dobry! Jestem Frodo, mam około 4-5 lat. Jestem psem o spokojnym usposobieniu i jestem bardzo zrównoważony. Nikt o mnie nie pyta.. Dla jednych jestem zbyt “zwyczajny”. Dla innych za duży, za mały… Sam do końca nie rozumiem…

Wolontariusze mówią, że jestem psim ideałem, ja tam im wierzę! Marzy mi się mój własny Człowiek, z którym będę mógł przytulać się na kanapie, z którym pójdę na spacer do lasu… W moich oczach widać ślad smutku i niedosytu – tam gdzie kiedyś była nadzieja, teraz zaczyna rosnąć poczucie, że nigdy nie znajdę tego, czego tak bardzo pragnę- serca, które się otworzy i da mi dom… Schronisko trochę mnie przytłacza, ciągle siedzę sam w boksie i czekam aż ktoś się w końcu mną zainteresuje… ale gdy w końcu na horyzoncie pojawią się moi ulubieni wolontariusze, moje serce wypełnia radość, a świat przestaje istnieć- wtedy jestem tylko ja i moi ukochani ludzie, w takich momentach cieszę się całym sobą- skacze, biegam i rozdaje pełno buziaków. Ciocię chwalą mnie, że idealnie chodzę na smyczy, podążam za moim przewodnikiem z uważnością, cenię przerwy na węszenie, jestem ciekawski otaczającego nas świata. Długie, spokojne spacery są dla mnie prawdziwą rozkoszą, ale nie pogardzę również aktywnymi zabawami. Jestem idealnym towarzyszem dla tych, którzy cenią sobie harmonię i kontakt z naturą. Inne psy mi nie przeszkadzają, akceptuję koty, chociaż najbardziej kocham być w otoczeniu ludzi. Uwielbiam też dobre jedzonko! Za parówki zrobię wszystko! Jak to Ludzie mówią- przez żołądek do serca. Dni mijają, a ja wciąż czekam… Może czekam właśnie na Ciebie?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top