Frodo

Frodo Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Poznaj Frodo! To uroczy pies w wieku 4-5 lat, większego rozmiaru, który mimo swej wielkości jest pełen strachu i stresu. Jednakże jest obsługiwalny, można go wziąć na ręce, a jego tempo spaceru jest powolne.

Imię: Frodo
Wiek: 4-5 lat
Rasa: Mieszaniec, większego rozmiaru
Charakter: Słodziak, bardzo zestresowany i wystraszony, idzie ładnie i powoli, obsługiwany, nie reaguje na psy

Frodo to serce z kruchej porcelany. Jego strach jest oczywisty, ale mimo to jest obsługiwany i można z nim spokojnie nawiązać relację. Jego tempo jest bardzo powolne, ale daje to szansę na stopniowe budowanie zaufania.
Mimo większego rozmiaru, jego łagodność sprawia, że można go wziąć na ręce. Nie reaguje na inne psy i jest cichym towarzyszem, który szuka jedynie ciepła i bezpieczeństwa.
Jeśli czujesz, że Twój dom mógłby stać się bezpiecznym azylem dla słodziaka Frodo, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. Chętnie podzielimy się więcej informacji i pomożemy w procesie adopcji.

Daj Frodo szansę na dom pełen cierpliwości, miłości i bezpieczeństwa. Adoptuj go, a otrzymasz wdzięcznego towarzysza na całe życie!


Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top